Apie mus

Vizija, misija, vertybės

• SUMANYMAS

• REALIZAVIMAS

• PATIKIMUMAS

SRP – tai SUMANYMAS, REALIZAVIMAS, PATIKIMUMAS. Šie trys žodžiai nusako pagrindines mūsų bendrovės veiklos gaires.
SUMANYMAS – tai kiekvieno projekto kertinis akmuo.
REALIZAVIMAS – projektas yra tobulinamas iki smulkiausių detalių, siekiant, kad jis būtų įgyvendinamas sklandžiai ir efektyviai.
PATIKIMUMAS – tai ne tik kokybiški mūsų darbai, bet ir geri santykiai su mūsų partneriais ir klientais.

Mūsų vizija
Įgyvendinti SUMANYMUS projektuojant šiuolaikišką, saugią ir patogią transporto infrastruktūrą, tapti pripažintu transporto infrastruktūros projektavimo lyderiu.

Mūsų misija
Transporto infrastruktūros projektų REALIZAVIMAS, teikiant aukštos kokybės paslaugas ir maksimaliai tenkinant klientų poreikius.

Mūsų vertybės
PATIKIMUMAS – įsipareigojimų vykdymas, atsakingas problemų sprendimas. Mes prisiimame atsakomybę už savo objektus.

Kokybės politika

Visada siekiama tik geriausių rezultatų!

Mes siekiame aukščiausios kokybės ir netoleruojame trūkumų, todėl kiekvieną naują projektą stengiamės parengti dar geriau.

UAB „SRP projektas“ vadovybės pasirinkta personalo politikos kryptis – išsiugdyti aukštos kvalifikacijos, universalius darbuotojus, sugebančius spręsti kompleksinius uždavinius. Įmonės darbuotojai išmano visą projektavimo procesą, ne tik tam tikras projekto užduotis. Darbus atlieka atestuoti specialistai.

Bendrovės projektuose diegiamos naujovės, kurių tikslas, bendradarbiaujant su užsakovais ir partneriais, sukurti maksimalią pridėtinę vertę. Sprendiniai nuolat derinami su užsakovu, ieškomi optimalūs sprendimai. Visada siekiama tik geriausių rezultatų.

„SRP projektas“ įsisavina inovacinius infrastruktūros objekto skaitmeninio projektavimo procesus (BIM). Bendrovės specialistai naudojasi legalia programine įranga, kuri nuolat atnaujinama, įsigyjama įvairių papildinių. Didelis dėmesys skiriamas darbuotojų mokymams.

Įmonės ataskaitos

Čia pateikiamos mūsų įmonės atąskaitos ir deklaracijos.

Įmonės socialinės atsakomybės deklaracija (PDF)